Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

23 Numara – The Number 23 izle

Film Bilgileri
23 Numara – The Number 23 izle
4.692 kere izlendi

23 Numara filmi Aksiyon ile süslenmiş ve gerilim sahnelerinin dolu olduğu izlerken Gizemli sahnelerin merak uyandıran konuların bütünleşip bir dolu senaryo oluştuğunu görüyoruz. Filmin için senaryodan senaryoya geçen bir gelişme bulunmaktadır ama bu hiç bir şekilde kopukluk yaratmıyor izlerken sebebini anlayacaksınız. Fernley Phillips hazırladığı senaryo akıl kurcalayan bir yapıda diyebiliriz. Yönetmen Joel Schumacher film de ki kareleri çok iyi çektiğini ve seyirciye çok iyi yansıttığını görebiliyoruz.

 

Oyuncu listesi de bir o kadar kabarıktır ve iyi oyuncular bu filmde yer almıştır başlıcaları şu şekilde Jim Carrey, Logan Lerman, Rhona Mitra, Lynn Collins, Virginia Madsen son derece karakterlerini kendiler gibi benimseyerek oynadıklarına tanık olacaksınız. 23 Numara – The Number 23  Türkçe Dublaj izlemek için sitemize girebilirsiniz.

Bir sonraki hayatına devam edebilmesi için geçmişinden arınmaya çalışan bir adamın hikayesini ele almaktadır. Bu adam bunu başarabilmesi bir kitap ile ibretlik olması da ona çok gizemli anlar yaşatmaktadır.

 

İzleyici Yorumu: 23 Numara filmi aklınıza oturcak iyi filmlerden birisi diyebilirim izlemek için film arıyorsanız bugün bu olsun.

Vkfilmizle.com Puanı: 6.5/10

Sinemalar.com Puanı: 7.9/10

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart