Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

300 Spartalı izle

Film Bilgileri
300 Spartalı izle
4.409 kere izlendi

Eski ama bomba gibi bir filmle yeniden karşınızdayız Savaş Filmi sevenler için kesinlikle izlemeye değer on numara bir filmdir. olarak sitemize eklenmiştir. İMDb puanı oldukca yüksek olan filmin oyuncu kadrosu ise David Wenham, Gerard Butler, Lena Headey, Michael Fassbender, Peter Mensah değerli filmin yönetmen koltuğunda Zack Snyder ismini görüyoruz.

 

Sparta Kralı’nın ordusu ile Pers ordusu arasında başlayan savaş tüm Yunanistan’ın Persler’e karşı birlik olmasını sağlar. Sparta Kralı Leonidas (Gerard Butler) ve emrindeki 300 Spartalının Pers Kralı Xerxes’in büyük ordusuna karşı duruşu başta ölümüne bir savaştır. Ancak bu durum dünyada ilk demokrasinin kuruluşuna da yardımcı olacaktır.

 

izleyici yorumu: oyunculuk konu yada işleyiş beni çok fazla etkilemedi açıkcası. bence bu filmi film yapan üst düzeye taşıyan şey görüntü yönetmeninin ortaya çıkardığı harika ürün. gerçekten mükemmel bir açı ve zaman kavramı yerleştirmişler buda filmin sinema yapıtları arasında eşsiz yerlerden birini kapmasını sağlıyor. konu olarak ele alacak olursakta olmayan tarihin hayalleri süsleyen kahramanlarını film yapmak zaten batı dünyası için alışılagelmiş bir olay. tarihlerinde olmayanları hayallerinden filmlere koymalarını bilerek izlemek filmin etkinliğini hiç ediyor. dediğim gibi daha önce hiçbir filmde göremediğim kadar başarılı efektler açılar ve zaman kavramı için bir kez daha izleyebileceğim bir film.yoksa konusu itibariyle uydurma tarihin iticiliğini hissedip durdum film boyunca. herkese iyi seyirler…

2 yorum bulunmaktadır: " 300 Spartalı izle "
  1. gg 14 Mart 2013, 19:08 -

    VK video kodu uçmuş, siteme kopyalıyacaktım bulamadım lütfen.

  2. ati 17 Mart 2013, 19:49 -

    bomba gibi film

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart