Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Açlık Oyunlar Türkçe Dublaj izle – The Hunger Games

16-08-2012

Son Part Tek Parça Olarak Eklenmiştir
Tek Parça
Film Bilgileri
Açlık Oyunlar Türkçe Dublaj izle – The Hunger Games
6.761 kere izlendi

Açlık oyunlar izle. The Hunger Games filmini sitemizden artık türkçe dublaj izle olarak seyredebileceksiniz. Uzun zamandır bu harika filmin türkçe versiyonunun çıkmasını bekliyordunuz. Artık Açlık oyunlar full türkçe dublaj izle olarak sizlerle. Keyifli eğlenceler diliyorum.

A%C3%A7l%C4%B1k oyunlar%C4%B1 izle Açlık Oyunlar Türkçe Dublaj izle   The Hunger Games

Filmin Konusuna gelince Panem halkı zorlukları yaşayan halktır. Kıtlık ve açlık olan bir bölgedir. Panem halkın başkenti ise capitöldür. Totaliter bir devlet konumunda yönetilmektedirlerdir. Ve bu yüzden topraklar 12 bölgeye ayrılmıştır. Aslında 13 bölgedir. Ama 13. bölge açlık oyunları yüzünden yok olmuştur. Bu yılsa sıra12. Bölgededir. 12. bölge açlık oyunlarına seçilenlerin isimleri açıklanacaktır. Kura çekilir. Ve kahramanlarımızın da arasında bulunduğu 24 kişi çıkar. Filmdeki bayan ve erkek kahramanımız bu noktadan sonra çok ağır şartlar altında bir döneme girerler. Açlık oyunları için eğitilmeye başlarlar. 12 ve 18 yaş arası gençler seçilmektedir. Başkente götürülürler. Asillerin yaşadığı bölgeye götürülürler. Bu bölgede yaşamak kolaydır. Herkes bolluk içindedir.

 

  Açlık Oyunları Full HD izle (720p)

Açlık oyunlarını asillerin hepsi merakla beklemektedir. Bu oyunlar oyuncuları ölümün türlü halleriyle karşılaştırmaktadır. Oyuncularımız ilk olarak doğada hayatta kalmak için yapılması gerekenleri öğrenirler. Bayan kahramanımız bu konuda çok iyidir. Daha sonraki dövüş dersleri olmuştur. Bu konuda da iyi başarıları imza atmışlardır. Daha sonra okçuluk dersi zor bir derstir. Bunu başarıyla öğrenmişlerdir. Zaman ilerliyor. Ve oyunların vakti yaklaşmaktadır. Her iki kahramanımızın da aklında aynı zoru vardır. Biz onları eğlendirmek için neden ölüme katlanıyoruz. Kendilerinin yarattıkları ve rahatlık içinde olduğu dünyayı düşlemektedirler. 24 tane yaşları 12 ila 18 arası değişen genç hepside yaşama ateşiyle kaynamaktadır. Bu oyun hiç olmadığı kadar kızışacaktır.

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart