Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Babam ve Oğlum 720p izle

04-01-2013

Film Bilgileri
Babam ve Oğlum 720p izle
6.801 kere izlendi

Türkiye’ye damgasını vuran bir duygusal film. Bir baba ve oğul arasında geçen bu dramatik film izleyenleri duygu seline boğuyor. Babanın oğlunu siyasi olaylara karışması nedeniyle evlatlıktan reddetmesi onların yıllarca küs kalmasına neden olmuştur. Oğlunun bir gün ev geri dönmesi her şeyi değiştirecektir. Babanın oğluna duyduğu nefret ve kini eritebilecek olan oğlunda mevcuttur.

 

adlı filmi platformumuzda izleyebilirsiniz. İzleyenler üzerinde büyük etkiler bırakan film aile olgusunu güçlendirecek niteliktedir. Bir ailenin parçalanmasını ve nasıl geri kazanılabileceğini çok iyi anlatmaktadır. Çocukların babalarına karşı olan sorumlulukları ve nasıl davranmaları gerektiğini daha iyi kavrarlar.

 

 

Editör Yorumu:   Çok güzel bir film. Harika bir altyapı ile hazırlanmış kurgusu olağanüstü duygusal senaryosu izler izlemez etkisinde kaldığımı söyleyebilirim. Son dakikasına kadar duygu yüklü bir film. Herkesin ailece izlemesi gereken bir eser. İyi Seyirler

İzleyici Yorumu: En iyi türk yapımlarından biri. Çetin Tekindor’un oynadığı bi filmin kötü olması imkansız zaten. Kadro süper,konu etkileyici sahneler çok samimi,bazı sahneler eğlenceli,çoğu sahne sizi alıp götürüyo,kendini kanıtlamış bi film.

Vkfilmizle.com Puanı: 9.2/10

Sinemalar.com Puanı: 8.7/10

Babam ve Oğlum Filminden Bir Kare
babam ve oglum Babam ve Oğlum 720p izle

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart