Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Çıplak Casus izle

15-11-2012

Film Bilgileri
Çıplak Casus izle
4.534 kere izlendi

Çıplak casus izle, çıplak casus Türkçe dublaj izle, çıplak casus online izle, çıplak casus full izle, çıplak casus hd izle, spy hard izle, spy hard Türkçe dublaj izle. Sizleri aksiyon, macera ve komedi karışımı harika bir filmdir. İmdb puanı 4,9 olan bir film. İzlerken güleceğiniz bir film sizler için vkfilmizle.com da.

Filmin konusu: Çıplak Casus izle hd. Tamamıyla James Bond filmlerini kendine konu ederek onları komedi haline getiren bir film olmuştur. Başrolde Leslie Nielsen var. Kötü karakterimiz general Rancor dünyayı ele geçirmek için bir plan yapmıştır. Güçlü bir bilgisayar ve işlemciye ihtiyaç duyan Rancor bu iş için prof. Ukrinsky’i kaçırarak planının eksik kısımlarını tamamlamaya çalışır. Sakar ve beceriksiz olan ajan WD-40 dünyayı kurtarma yükünü üstlenir. Yanına yardımcı bir ajan olarak ajan Veronique’yi alarak General Rancor’a karşı koymaya gider. Ancak sakarlıklarıyla başını bin bir türlü belaya sokan ajan WD-40(Leslie Nielsen) görevi sürekli tehlikeye atmaktadır. Ajan WD-40 başarılı olabilecek mi? Gelin bunu hep birlikte filmi izleyerek öğrenelim.

Vkfilmizle.com puanı: 4.0/10

Yönetici yorumu: Çıplak casus filmi full izle. Aksiyon, macera ve komedi karışımı değişik bir film İzlerken hoşnut kalacağınız bir film.

Filmden küçük bir Görüntü

çıplak casus Çıplak Casus izleyorum yap Çıplak Casus izle

Seyirci kılavuzu: Çıplak casus Türkçe dublaj izle Full. Komedi çoğunlukta hakim olduğu bir film. Filmi izledikten sonra buraya yorum yapabilirsiniz. Olumlu olumsuz tüm yorumlar değerlidir. Eleştirileriniz sizi daha iyi anlayabilmemizi sağlayacaktır.

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart