Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Dünyanın Merkezi izle – The Heart Of The Earth izle

Film Bilgileri
Dünyanın Merkezi izle – The Heart Of The Earth izle
849 kere izlendi

İspanya ve İngiltere yapımlı olan bu film başka dünyaların kadını olan iki bayan çok sıkı bir şekilde arkadaş olmuşlardır.Kendilerini birbirlerine çok bağlayarak yaşamlarını sürdürmek isteyen bayanlar bulundukları ülkeye siyasi bir adamın gelmesiyle hüsrana uğrar. Dünyanın Merkezi – The Heart Of The Earth  Türkçe Dublaj İzle.  Aralarındaki çok kuvvetli dostluk bağını hiçe sayarak yaşam mücadelesi veren insanlar çok zor koşullar da kendilerini ayakta tutmaya çalışmaktadırlar. Her insan gibi onlarda yaşamayı çok  sevmektedirler.

 

Dram ve Romantik konulu olan bu film izleyicileri oldukça duygulandırmaktadır. Kurgu içerisinde olay akışının sıklığı ve canlılığı ile seyircileri sıkmaz. Dünyanın Merkezi – The Heart Of The Earth .Filmin altyapısı çok sağlam temeller üzerine oturtulmuştur. Bir süre sonra düşünceleri yön değiştirmeye başlar. Başka adamların aşkına tutsak olup onların yolundan gitmeyi reddeden bu insanlar hayatlarını çok değerli bilmektedirler. Onları ayakta tutan da budur.

 

İzleyici Yorumu:Kadınlar tek başına ayakta durmaları ve o sosyal olaylardan etkilenmemeye çalışmaları kaçmaları güzel canlandırılmış. Çok beğendiğim bir film. İyi Seyirler.

 

Vkfilmizle.com Puanı: 6.1/10

Sinemalar.com Puanı: 7.3/10

 

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart