Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Türkçe Dublaj izle – How To Train Your Dragon Full Hd Animasyon Filmi

Film Bilgileri
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Türkçe Dublaj izle – How To Train Your Dragon Full Hd Animasyon Filmi
10.724 kere izlendi

Yine bir Viking animasyon filmi ile karşı karşıyayız filmimizin ismi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Türkçe Dublaj izledir. Ejderhanı nasıl eğitirsin animasyon filminin orijinal ismi ise How To Train Your Dragon Türkçe Dublaj izledir. Ejderha savaşlarının bir efsane olduğu bir dünyada yaşayan Vikingler ve düşmanları ekmek kavgasındalar her seferinde ekmek, yemek, içecek bulmak için denizlerde avlanan Vikingler yine bir gün kötü düşmanları ile karşılaşırlar ve savaşa başlarlar tatbikî bu savaştan yenik ve bitkin durumda ayrılırlar. Evlerine dönen Vikingleri karıları karşıdan karşılarlar ellerinde boş döndüklerini görünce çok sinirlenirler ama ellerinden bir şey gelmez. bu güne kadar yapılmış en güzel animasyon filmleri arasındadır.

Ejderhan%C4%B1 Nas%C4%B1l E%C4%9Fitirsin animasyon 300x141 Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Türkçe Dublaj izle  How To Train Your Dragon Full Hd Animasyon Filmi

Filmimizin ana temasına gelecek olursak. Viking kralının oğlu savaş konusunda hiç iyi değildir. Fakat akıl yönünden çok zeki olduğu için stratejik savaş tekniklerine kafası çalışmaktadır. Kralın oğlu bir gün ormanda dolaşırken yere şimşek hızında bir şeyin düştüğünü görür ve merak ettiğinden dolayı onu bulmaya ve ne olduğuna bakmaya karar verir. Ormanı karış karış gezen genç çocuk bir bakar ki karşısında siyah hızlı ve yaralı bir ejderha olduğunu fark eder. Ona yaklaşmak ve eğitmek için yanına yaklaşmaya karar verir ama bir türlü bunu başaramaz. Ertesi gün ona yemek götürmeye karar verir ve yavaş yavaş iletişim kurmayı başarmıştır. İlk başlarda iyi geçinemeyen ejderha ve çocuk sonraki zamanlarda çok iyi bir dost olur ve ejderhanın adını Dişsiz koyar. Gün gelir çocuk ejderhanın üstüne bir eğer yaparak binmeye çalışır. İlk denemelerinde ne kadar başarısız olursa olsun sonraki denemelerinde ejderhaya binmeyi başarmış olur. Daha sonra büyük bir savaşa hazırlık yapacaklardır ama çocuk savaşı engellemek için ejderhasıyla beraber elinden geleni yapacaktır. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin full izle ve kalitesinde sitemizde yerini almıştır iyi seyirler dileriz.

4 yorum bulunmaktadır: " Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Türkçe Dublaj izle – How To Train Your Dragon Full Hd Animasyon Filmi "
 1. Selçuk 24 Haziran 2012, 02:01 -

  süperdi

 2. duygu 18 Kasım 2012, 20:11 -

  güzel bir filmiş ha çok beğendim

  süper

 3. Fatmanur 07 Aralık 2012, 19:58 -

  harika,süper bir filim

  • cihan 22 Aralık 2012, 19:56 -

   bencede

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart