Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

En Uzun Mesafe – The Longest Yard izle

Film Bilgileri
En Uzun Mesafe – The Longest Yard izle
8.410 kere izlendi

2005 yılında ABD ‘ de yapımı tamamlanan bir filmdir.Dünyada büyük ilgi uyandırmakla birlikte çok geniş izleyici kitlesine kısa zamanda ulaşmıştır.Adam Sandler yönetmenliğinde çekilen son derece komik ve şaşırtıcı bir film. O kadar zorluk içerisinde hapishanede futboldan anlamayan insanlardan bir kadro oluşturup çalıştırmak gerçekten çok zahmetli bir iş.Ama başrol oyuncusu bunu başarılı bir şekilde canlandırarak ortaya komedi dram karışımı bir film çıkmıştır. En Uzun Mesafe Türkçe Dublaj izle olarak sitemize eklenmiştir.

 

Ortaya çok başarılı bir futbol takımı ve oyunu çıkartan mahkumlar herkesi şaşırtmayı başarmıştır. Filmin olay öyküsü çok başarılıdır.İnsanları derin bir serüvene sürükleyen bu film son zamanlarda oldukça fazla ilgi görmektedir.

 

İzleyici Yorumu: Mahkumların içerideki çalışma azmi ve gayreti çok ilgi çekici ve dramatik sahnelerle süslenmiş bir kurgu son derece harika bir çalışma olmuş.Herkese tavsiye ederim. Futbola meraklı olan izleyicilerin ilgi odağı olacağına hiç şüphem yok.

Vkfilmizle.com Punaı: 6.9/10
Sinemalar.com Punaı: 7.5/10

 

The Longest Yard Filminden Bir Kare

The Longest Yard Filmi En Uzun Mesafe   The Longest Yard izle

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart