Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Gladyatör izle Türkçe dublaj – Full hd film izle

Film Bilgileri
Gladyatör izle Türkçe dublaj – Full hd film izle
1.857 kere izlendi

 Gladyatör Türkçe dublaj izlemenin zamanı geldi ama sizler için Gladyatör hd izleme olarak ve me şansı ile ekledik Filmin Konusu:  General maximus imparatorluğun en önde gelen generalidir. En büyük general odur. Üstün savaş yetenekleri bulunan bir insandır. İmparatorluğun varisi commudus tarafından başına çok iş gelecektir. Commudus eline geleni ardına koymayan bir insandır.

gladyat%C3%B6r izle  Gladyatör izle Türkçe dublaj   Full hd film izle

 

Commudus general ile ailesinin öldürülmesini ister sadık askerlerinden. Maximus ölümden kurtulmuştur ama ailesi hunharca katledilmişidir. Bu durumdan dolayı maximus kendine gelemez ve kendini çölün sıcak kumlarına bırakır. Hiçbir şey yapmaya gücü yoktur. Bir köle taciri kervanı onu bulur ve yaralarını iyileştirir. Daha sonra bir arena yöneticisine dövüşmesi için ucuza satarlar. Maximus arenaya çıkartılacağını ilk öğrendiğinde şaşırır. Onu alan sahibi arenada dövüşerek ölsün diye almıştır. Milletin sadece biraz eğlenmesi içindir. Ama maximus daha zeki ve daha çevik çıkmıştır. Maximus karşısına çıkan profesyonelleri yenmiştir. Arenada bütün adamları tek bir birlik halinde bütün adamları hemen idare etmiştir. En az kayıpla oradan kurtulmuşlardır. Maximus değerini ilk kez orda kanıtlamıştır. Artık bir gladyatör olarak sağlam bir eğitim almaya başlamış ve sonun kadar sınırlarını zorlamaya başlamıştır. Uzun süren bu çalışmalar sonunda çok şey öğrenmiştir.

 

İntikam hırsıda içinde bir yandan yanmaktadır. Bu hırs onun damarlarının her tarafında akmaktadır. Bu yaşam ona idarenin kral ne kadar güçlü olursa olsun halkın elinde olduğunu öğretmiştir. Yıllar sonra arenalarda dövüşme şansıyla roma ya geri dönmenin yolunu bulmuştur. maximus artık tamamen bir gladyatördür. Gladyatör arenada çok sevilmiştir. Halk artık onun kazanacağından emindir. Bu oyunlarda ilk defa roma dışında birisi kanacaktır beklide nitekim maximus bütün halkı haksız çıkarmaz. Halkın kahramanı olan maximus sonunda commudusla halkın önünde karşılaşmanın fırsatını yakalamak için uğraşır ve özgürlüğünü almanın peşindedir. Maximus başarıya ulaşabilecek mi bunu hep birlikte izleyip göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart