Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Gönüllü Kahraman Türkçe Dublaj izle – Full Hd film izle

11-06-2012

Not: İlk iki part full seçenek olarak yüklenmiştir. Diğer partlar vk player ile yüklenmiştir. Vk ile izlemek isteyenler mahkeme kararı ile engellenmiştir yazısını görenler veya sayfa görüntülenmiyor yazısını görenler Bir yukarıda yazan DNS değiştirme adımları uygulamalıdırlar. Bu durum bütün vk player ile yüklenmiş sitelerde ve filmlerde böyledir. FİLMİ İZLEMEK İÇİN PART 1 SEÇENEĞİNDEN DEVAM EDİNİZ. İYİ SEYİRLER.
Film Bilgileri
Gönüllü Kahraman Türkçe Dublaj izle – Full Hd film izle
2.921 kere izlendi

Dünyaca ünlü jack black isimli komedyenin başrolünü oynadığı Gönüllü Kahraman Türkçe Dublaj izle filmi seyirciyi kahkaha krizine tutuyor. 3 eylül 2006 yılında vizyona giren bu harika komedi filmi Türkiye’ye ne yazık ki yeni gelmiştir. İmdb den 5.6 puan alan filmi seyredenlerin oldukça hoşuna gidiyor. Bu güne kadar yapılmış en iyi komedi filmlerinden birisi olamaya bilir ama kendi çapında insanları kahkahaya boğan harika bir eserdir.

g%C3%B6n%C3%BCll%C3%BC kahraman 300x163 Gönüllü Kahraman Türkçe Dublaj izle   Full Hd film izle

Yönetmen Jared Hess’in ortaya çıkardığı Gönüllü Kahraman full Türkçe dublaj izle filmini sitemiz aracılığı ile hemen izleyebilirsiniz. Nacho daha küçük bir çocukken rahipler tarafından alınmış ve manastırda bir rahip olarak yetiştirilmiştir. Oldukça büyüyen ve iyi bir rahip olarak yetişen Nacho bir yetimhanede aşçılık görevinin yanında rahiplikte yapmaktadır. Günün birinde çalıştığı yerin yani yetimhanenin bir takıp parasal sorunları nedeniyle kapatılacağını ve çocukların sokakta kalacağını öğrenen Nacho para bulmak için yanına aldığı yakın arkadaşı ile kimliklerini gözleyerek bir gürel dövüşlerine katılarak ve bütün hedeflerini yenerek büyük para ödülünü kazanmak ister. Bütün bunlar için büyük bir azimle spor yaparak kendini geliştirmeye çalışır ve hemen güreşlere başlar Nacho ilk başlarda rakiplerini yenmeyi başarır. Ama daha sonralarında karşısına zorlu rakipler çıkacaktır. Bunlardan bir tanesi de ezeli rakibi olan Ramses’dir. Bu güçlü güreşçiyi yenmek için büyük zorluklar içerisinde çaba sarf edecektir. Oldukça güçlü olan Ramses’i yenmek o kadar da kolay olmayacaktır. Nacho bir yandan yetimhaneyi kurtarmayı düşünürken diğer yandan da Rahibe kız arkadaşı Encarnasion’un kalbini fetih etmeye çalışacaktır. Bakalım Nacho hedeflerini başarabilecek mi? İzleyip görelim. Gönüllü Kahraman filmini izlemenizi tavsiye ediyorum oldukça eğleneceğinize emini. İyi seyirler.

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart