Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Gününü Göreceksin – Payback izle

Film Bilgileri
Gününü Göreceksin – Payback izle
1.966 kere izlendi

Gününü Göreceksin ABD serüvenlerinden biri olan film bir çok konuyu iç içe almış Aksiyon,Gerilim ve Suç dallarını bir araya getirmiştir. Yönetmenliğini Brian Helgeland, John Myhre üstlenmiş ve aynı zamanda senaryosunu da üstlenmişlerdir. Kaliteli bir eser ortaya çıkarmışlardır ve konu bakımından son derece etkili ve sürükleyici olarak ön plana çıkmaktadırlar. Gününü Göreceksin – ve yorumla her şey sitemizde.

 

Bu şehir de polisinden normal insanına kadar tam zıtları dır polisin korkak olması veya ya erkeklerin çete ve kötü işlerle uğraşması kadınların da yolan çıkmış kendini pazarlayan kesimden bir şehirdir.Bu şehirde yaşan her konuda buraya ayak uydurmak zorunda ve uydurmak işlerine gelmektedir.Çünkü kolay bir para kazanma sistemi ve liderlik duygusuna çok yakın olmak orada seni yaşatandır. Orada yaşan iki arkadaş büyük bir soygun yaparlar. Bu şekilde para elde edilince soygun gerçekleştiğinde. Diğer arkadaşı hepsi onun olması için adamın bütün varlığını yok etmek ailesini ve parasının hepsini alıp kendisini daha iyi yaşama sürüklemek ister.Parasını geri almak elinde olduğundan diğer arkadaşı bütün varlığıyla ölümüne oynar ve ailesini korur. Herkes iki arkadaşında ölmesini istediklerini fark etmemişlerdir. Payback Filmini Full izle

 

İzleyici Yorumu: Sizi şunu söylemek isterim Gününü Göreceksin filmi son derece deli bir konusu bulunmakta izlemeyenlere kesinlikle tavsiye edilir hiç bir şekilde filmden kopmazsınız ve sürükleyiciliğine kapılırsınız.

Vkfilmizle.com Puanı: 7.6/10

Sinemalar.com Puanı: 7.2/10

1 yorum yapılmış " Gününü Göreceksin – Payback izle "
  1. mujdat 15 Ocak 2013, 22:47 -

    güzel film düşünmeden izlenmeli

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart