Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları

Film Bilgileri
Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları
8.488 kere izlendi

Yönetmenliğini Tommy Wirkola’nın yapmış olduğu ‘’Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları’’ filmini Gemma Arterton, Jeremy Renner, Famke Janssen, Peter Stormare gibi ünlü isimler canlandırmaktadır.

 

2013 ABD yapımı olan bu film Aksiyon, komedi ve korkuyu bir arada tutarak sizlere sunuyor. Filmin konusu ise; Hansel ve Gretel adlı ikizler bulunmaktadır. Bu ikizler Zencefilli evle alakalı bu kazadan 15 yıl sonra çıkarak intikamcı avcılar haline gelmişlerdir. Yıllar geçtikçe günden güne avcılıkta usta olmuşlardır. Avlarını yakalama ya da avlarını izleme gibi alanlarda ünlenmişlerdir. Gittikçe uzmanlaştıkları için işleri kolaylaşmıştır. Tehlikeler ya da lanetli sözler onlara işlemez. Augsburg Başkanı onlara yardımcı olur ve kasabadan gitmelerini sağlar. Büyücü kadınların başını bulmasına da yardım eder. Büyücü kadınların başı ise 2 gün sonra oluşacak cadılar toplantısında birçok çocuğu kurban edip öldürmeyi planlamaktadır. İkizler her şeyin daha kötü olması için Augsburg’u ele geçirmişlerdir. Ve bunlar cadı avlayıcısı olan Şerif Berringer ile de ilgilenmek zorunda kalmışlardır.

 

Aksiyon dolu günler bu ikizleri beklemektedir. Sizlerin ilgisini çekebilecek ve izlerken keyfine varabilmenizi sağlayacak mükemmel bir filmdir. Kadro bakımından mükemmel bir kadro ile kurulmuş güzel bir senaryo ile oluşturulmuştur. Adeta bir masalın uyarlaması halinde yapılmıştır. 3D ile çekilmiş bir film olduğundan kendinizi filmin içinde gibi hissetmeniz sağlanmıştır. Bu film 1 Şubatta sizler için beyaz perde’de karşınıza çıkacak. Film 2.57 saat olmasına rağmen sizleri sıkmayacak aksine daha çok filmden zevk almadığını göreceksiniz. Filmin kaliteli olduğunu izledikçe daha iyi anlayacaksınız. Korkunun yanında size komediyi de göstererek filmin daha zevkli bir duruma geldiğini göreceksiniz. Siz de sıkılmadan keyifli bir hd film izle mek istiyorsanız mutlaka bu filme gitmeli ve asla bu filmi kaçırmamalısınız. İyi seyirler.

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart