Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Hayatının Seçimi izle

14-11-2012

Film Bilgileri
Hayatının Seçimi izle
1.248 kere izlendi

Hayatının Seçimi izle. Hayatının Seçimi türkçe dublaj full izle olarak eklenmiştir. Hayatının Seçimi filmini online hd kalitede seyredebilmeniz için her türlü kolaylık sunulmuş ve alakadar edilmiş vaziyette sizi beklemektedir. Filmin yönetmen müdürü Matthew Chapman olarak tanınır. Film imdb den 6,4 puan almış güzel bir filmdir

Filmin Konusu: Hayatının Seçimi filmi izle. Hayatımızda yaptığımız her tercih ve her seçim bizim için bir dönüm noktası olabilir ve hayatımızı gerçekten derinlemesine etkileyebilir. Şimdiki izleyeceğimiz bu film hayatımızdaki seçimlere ne kadar dikkatli odaklanmamızı anlamamızı sağlayacaktır. Shana karanlık bir geçmişse sahip bir genç kadındır. Shana iş yerinde komşu da işe başlayınca onunla samimi olmaya ve bir ilişki içinde olmaya başlayacaktır. Fakat genç kadın evlidir ve kocası Joe bunu öğrenince izin verilemez bir ilişki olduğu her halde belli olduğu için onları dibi olmayan bir kaosa doğru sürükleyecektir. İyi seyirler dileriz vkfilmizle.com ailesi.

vkfilmizle.com puanı: 6,0/10

Yönetici Yorumu: Hayatının seçimi izle full. İki kişi arasındaki yasak aşk ve kadının kocasının bu kaçak ilişkiyi öğrenmesi ile hayatları zindana dönüyor.

Seyirci Kılavuz: Hayatının seçimi izle HD. İki karşıt adamın bir kadın için ölümüne savaşı ve biri kadının kocası psikopat tavırlar için ölümle sonuçlanabilecek bir film.

Hayatının seçimi izle tek parça izledikten sonra yorum Yapıp Düşüncelerinizi Bizimle ve Diğer izleyiciler ile paylaşabilirsiniz. Yorum yapmak için az aşağıya ininiz.

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart