Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Hükümet Kadın izle

21-01-2013

Film vizyona girmiştir. tüm seanslar için sinemalar.com u ziyaret edebilirsiniz.
Film Bilgileri
Hükümet Kadın izle
78.130 kere izlendi

Yönetmenliğini Sermiyan Midyat’ın yapmış olduğu ve oyunculuğunu Demet Akbağ, Cezmi Baskın, Sermiyan Midyat ve Bülent Çolak gibi isimlerin oluşturmuş olduğu Türk filmdir.

 

Bu film Komedi türünde yazılmıştır. Konusu ise; 8 çocuklu ve Kocası Midyat belediye başkanı olan Sıradan bir kadın olan Xate’yi konu almaktadır. Bu kadının başına gelenler hem kendisinin hem de Midyatlıların hayatını değiştirmektedir. Xate okuma yazma bilmediği gibi bir de Midyat’ın belediye başkanı oluyor. Kolay bir işmiş gibi devlet işlerine atılan Xate’nin çocuklarının kendi aralarındaki rekabet ve şakalaşmalarını Midyat halkını güldüren maceralara neden olarak sizlere de bu filmden keyif almanızı sağlıyor. Ama bu olayların hiç biri Xate’yi yolundan döndürmüyor. Ev kadınlığında ne kadar iyiyse, çocuklarına rağmen de başkanlığı bir o kadar iyi ayakta tutuyor ve beraberinde götürüyor. Xate film de hükümet gibi kadın olduğunu kanıtlamaya çalışmaktadır. Ve oluşan bütün problemlere kadınca yöntemler bularak problemlere çözüm üretiyor. Halkın hayatının değiştiğini bu film de göreceksiniz. hd film izle

 

Bu filmin çekimleri Mardin Midyat’ta çekilerek oranın görselliği de ortaya konulmuştur. Film insanı sıkmayacak bir şekilde ortaya konmuştur. Film 94 dakika sürerek insanların hemen sıkılmasını engellemektedir. İzleyicinin gülerek ve zevkle izleyeceği bu film 1 Şubatta beyaz perdede sunulacaktır. Demet Akbağ gene bu karakter ile izleyenleri kahkahaya boğacaktır.

Bu film de Xate’nin hikâyesini kahkahalar ile dolu olarak göreceksiniz. Sizleri eğlendirirken aslında bir kadının nelere yapabileceğini gösteren bir filmdir. Kaliteli bir film olup sizlerin keyif ve kahkahalar ile izleminizi sağlayacaktır. Sizler de keyif alacağınız kaliteli bir film izlemek istiyorsanız mutlaka komedi dolu Xate’nin hayatını anlatan bu mükemmel filme gitmelisiniz. Böylelik ile bu filmi izlerken ne kadar çok eğlendiğinizi göreceksiniz. İyi seyirler.

3 yorum bulunmaktadır: " Hükümet Kadın izle "
 1. karagöz 04 Mart 2013, 00:35 -

  olmuyan filmlere nasil yorum yapalim kardesim

 2. hazni 22 Haziran 2013, 00:03 -

  cok guzel bi film

 3. aptalca bir yorum 11 Ocak 2014, 10:56 -

  COK GÜZEL mis yoruma bak, cay demle be dangalak bastan yalanin batsin yalancisin demek isterdim ama böyle sitelerde filme bakamadan bakiyo mus ayagi yapmak aptallik degil de götünü yerim ayagimi…

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart