Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

İlk ve Son Aşkım 720p izle – Seeking a Friend for the End of the World

18-01-2013

Filmi 720p Full HD kalitede izleyebilmek için sağ altdaki 360p seçeneğini 720p yapınız.
Film Bilgileri
İlk ve Son Aşkım 720p izle – Seeking a Friend for the End of the World
2.196 kere izlendi

2012 Yılında ABD de vizyona giren İlk ve Son Aşkım filmi Komedi ve Dram alanında bir numaralı film olmaya aday gösterilebiliyor denebilir. Son dönemler de vizyona bir çok film girdi ve onlardan biri olarak büyük ilgi görmüş ve gişelerde yerini almıştır. Bu güzel filmin senaryosu Lorene Scafaria aittir bir çok film de senaryo düzenlemesini de yapmıştır. Yönetmenliğini de Lorene Scafaria yaptığı ve son derece gerçeğe sentezli bir yapıda hazırladığı izlerken fark ediliyor diyebiliriz. Oyuncu listesin de Keira Knightley, Adam Brody, Steve Carell, Melanie Lynskey, Rob Corddry gibi isimler yer alıyor ve verilen rolleri çok iyi hazırlandıkları ve izleyiciye çok iyi yansıttıklarını görebiliyoruz.İlk ve Son Aşkım Türkçe Dublaj izlemek için tek şans sitemiz dir.

 

Dünya etrafında çok yakın bir gezegenin dünyaya çarpmak için hazırlanması ve çarpmasına vakit kala dünyada ne bilim adamı ne de büyük güçler hiç bir şey yapamamakta ve çarpışını izlemek için beklemektedir. İşte bu anda asıl karakterlerin neler yapacağını göreceğiz. İlk ve Son Aşkım Full HD izlemeniz için sitemize eklenmiştir.

 

İzleyici Yorumu: Film izlerken çok meraklı gözlerle bakmanızı sağlıyor ve ana fikir olarak biraz bilim kurguya kaçsa da gerçekten iyi kurgulanmış diyebiliriz.

Vkfilmizle.com Puanı: 7.3/10

Sinemalar.com Puanı: 6.9/10

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart