Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kanlı Topraklar izle – Red Sands Full HD izle

Film Bilgileri
Kanlı Topraklar izle – Red Sands Full HD izle
1.764 kere izlendi

Bir Amerikan istilasının yakından takip edilmesi üzerine görevlendirilen bir kaç insanın savaş esnasında canlarını tehlikeye atması üzerine şekillenen bir hikayeyi konu alan filmdir. Lanetli topraklara giden bir kaç insan savaşın ve dehşetin ortasında olması onları oldukça tedirgin eder.Kanlı Topraklar – Red Sands Türkçe Dublaj İzle. İçlerindeki Haber sevdası ve kendilerinin işlerine çok sadık bir insan olması onlara cesaret vermektedir. Her konuda farklı bir açıdan olayı inceleyen insanlar Amerikan istilası karşısında da canlarını tehlikeden kurtarmaya çalışmaktadırlar.

 

Bir savaş sırasında kanlı topraklarda ölüm kalım mücadelesi veren insanlar bir konuda haklı düzeydeydiler. Kanlı Topraklar – Red Sands Full HD İzle. Haberlerini son derece güzel ve başarılı bir şekilde yapmak için canlarını tehlikeye atan bu insanlar vahşet sırasında korkusuzca davranmaktadırlar. Amerika ordusunun arkasından habere devam eden bu insanlar artık güçleri kalmayınca dönmeye karar verir ama bu hiç de o kadar kolay bir iş değildir.

 

 

İzleyici Yorumu: Savaşta meydana gelen bu gelişme başarılı bir hikayeye  uyarlanmış. çok beğendiğim bir film. Kendilerini tehlikeye atan haberciler korkusuzca işlerine odaklanıyor.İyi Seyirler.

 

Vkfilmizle.com Puanı: 5.7/10

Sinemalar.com Puanı: 6.9/10

1 yorum yapılmış " Kanlı Topraklar izle – Red Sands Full HD izle "
  1. mahmood 27 Şubat 2013, 00:14 -

    iğrenç

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart