Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Koku – Bir Katilin Hikayesi izle

Film Bilgileri
Koku – Bir Katilin Hikayesi izle
11.688 kere izlendi

Hafta sonuna yine bomba gibi bir filmle giriyoruz izlemeyenler için kesinlikle tavsiye ediyorum. Koku Bir Katilin Hikayesi izle filmi tek parça türkçe dublaj izle olarak sitemize eklenmiştir.

Farklı konusu ile insanı etkileyen ve uzun süre hafızalardan gitmeyecek bir film ancak film olduca ağır bir film özenle izlemniz gerekir kurguyu kaçırırsanız film size çok itici gelebilir filmi izlerken belki size saçma gelebilir ancak sizi öyle merakla izleniyorki filmin sonuna geldiğinizibile anlamıyorsunuz. .

 

İMDb puanı 7.5 olan film hak ettiği değeri almış gibi görünüyor 2007 yapımı olan . Filmsizi 18. yüzyılın Fransa’sına götürücek Sefalet ortasın olan Paris’te o dönemde geçinmek hayli zordur jean-Baptiste Greenouille umarsız bir annenin oğlu olarak çöpte doğar ve doğar doğmaz terk edilir. Annesi ölür diye bıraktığı çöplükte yeniden hayata tutunur yetim hanede büyür ve olağanüstü bir koku alma yeteneği olduğunu fark eder tabakhanede çalışan Jean birgün şehre iner ve çok güzel bir kızın kokusuna, büyülenir kızın peşinden gider takip eder kızı bir sokakta yakalar ve kız çok korkar çığlık atar.

 

Jean kimse duymasın diye kızın ağzını elleriyle kapatır ancak bu durum kızın ölmesiyle sonuçlanır. Jean hala kendini kokudan alamaz ve kızı koklamaya devam eder bakalım jean’ı nasıl maceralar bekliyor farklı konusu olan bu filmi izlemeden geçmeyin diyorum ve sizi filmle başbaşa bırakıyorum

 

İzleyici Yorumu: Zihnime işlemiş, mükemmel bir film. Harika bi fikir, emek her neyse artık bu şey… Bildiğim bişey var, film biter de, “vayy bee, adamlar n’aapmış yaa” dersiniz ya. Bu o baba. Yani en son izleyeli 3 yıl odu kesin, her sahnesi aklımda. Şimdi arşivimden çıkarıp, bidaha izleyesim geldi bak, yeminle canım çekiyor resmen yav

Vkfilmizle.com Puanı: 7.7/10

Sinemalar.com Puanı: 8.1/10

 

Koku Filmi izle – Bir Katilin Hikayesi izle
koku filmi izle Koku   Bir Katilin Hikayesi izle

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart