Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Korkunç Şüphe – The Glass House izle

Film Bilgileri
Korkunç Şüphe – The Glass House izle
2.280 kere izlendi

2011 de gösterime giren bu filmin yapımı ABD de tamamlanmıştır.Usta bir yönetmen tarafından ele alınan film izleyiciler tarafından çok beğenilmiştir. Ünlü oyuncu kadrosu ile izleyenleri ekranların başına bağlamıştır.İki genç çocuğun evlat edinilmesiyle başlayan hikaye ileride bir kabusa dönüşmektedir.

 

Gizem ve gerilim birbirine çok iyi bir şekilde uyarlanmıştır. Olay akışı çok açık ve kafa karıştırmıyor. İzleyenleri gizem dolu bir serüvene çıkarıyor.Bir kızın cinsel cazibesinden faydalanmasını iyi bilen insanın ne kadar aciz bir durumda olduğunun farkında olmaması kötü bir duygudur onun için.Keyif verici bir film. Ayrıca içerisinden çıkarılacak bir çok ders var hayata dair.İzleyenler üzerinde çok büyük etkiler bırakabiliyor. Konusunu günlük yaşamdan almış olmaması filmden sıradanlığı kaldırmıştır.

 

İzleyici Yorumu: Filmi ilk izlediğimde çok keyif aldığımı söyleyebilirim ve Herkese izlemesi konusunda tavsiye edebilirim.Son derece kaliteli sahneler içeriyor.Oyuncuları canlandırdığı karakteri çok iyi bir şekilde yansıtmış ve birbirlerine güzel bir şekilde uyarlanmıştır.

Vkfilmizle.com Punaı: 7.3/10
Sinemalar.com Punaı: 7.3/10

 

yorum yap Korkunç Şüphe – The Glass House izle

Korkunç Şüphe – The Glass House Filmini izledikten sonra film hakkındaki düşüncelerinizi bizimle lütfen paylaşınız. Olumlu veya olumsuz tüm düşünceler bizim için değerlidir. Ayrıca yorumlar bölümüne film istek istek ve diğer konularda bize yazabilir olmayan filmleri ekleyip yada çalışmayan filmleri düzeltebiliriz. Vkfilmizle.com TÜRKİYE’NİN EN GÜNCEL FİLM İZLEME SİTESİ

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart