Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Muro Filmini Full Hd izle

09-06-2012

Not: Bütün partlar full seçenek olarak eklenmiştir. 2. Part Vk player ile full olarak yüklenmiştir. 2. partı izleyemiyorsanız Bir üste yazan DNS değiştirme adımlarını uygulayarak filmi rahatlıkla izleyebilirler. Filmi izlemek için PART 1 den DEVAM EDİNİZ.
Film Bilgileri
Muro Filmini Full Hd izle
10.336 kere izlendi

Muro karakterini herkes kurtlar vadisi filmden Polat alemdarın devrimci düşmanı olarak tanır. Vadi sayesinden büyük bir şöhret kazanan Mustafa Üstündağ’a diziden ayrıldıktan sonra bir çok dizi ve sinema teklifi gelmiştir. Bunlardan biriside kendi vadideki ismi ile Muro filmidir. Bizlerde bu güzel komedi içerikli Muro full izle filmini sizlere izletmek için sitemize eklmiş bulunuyoruz. Muro hd izleme kalitesinde seyredebilirsiniz.

Muro full izle Muro Filmini Full Hd izle

Muro filminin konusunu biraz sizlere anlatmak istiyorum. Muro ve adamları Çeto ve Yıldırım yine aynı filmde yer alıyorlar. Yine devrimci damarları oldukça yüksek olan muro ve adamları köylerine şehrin kötü uzantılarından kurtulup kafa dinlemek için giderler. Fakat köylerine girdikleri anda başlarına ne geleceklerini bilmemektedirler. Köye geren Muro ve adamları köy muhtarının yanına giderler ve kendilerini tanıtırlar. Birde bakarlar ki muhtar amca onları tanıyor üstüne üstlük de 2 Rus karısıyla Muro ve Çeto’yu evlendirmiştir ve onlarında hiç haberleri yoktur bu işe oldukça sinir olan adamlarımız. Soluğu onları evlendiren adamın yanında alırlar. Büyük bir uğraş sayesinde bir iki isim öğrenen adamlarımız soluğu yine şehirde alacaklardır. Şehre varan adamlarımız bar, meyhane, gazino gezerek evlendikleri 2 Rus karısını arayıp bulmaya çalışırlar. İşte bu andan sora gerçek kahkaha ve komedi başlayacaktır. mek isteyenler mutlakla izlemeliler. Türk yapımı olan Muro filmini vakit kaybetmeden seyrediniz. Emin olunki her dakikasına gülerek ve eğlenere gireceğiniz bu filmde süper bir komedi sizleri bekliyor. Ve unutmadan söyleyeyim Muro’nun en çok sevdiğim sözü ‘’Lanet olsun içimdeki bu insan sevgisine’’ neyse lafı uzatmadan sizlere iyi seyirler dileriz.

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart