Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Nefes – Breath izle

Film Bilgileri
Nefes – Breath izle
3.347 kere izlendi

Güney Kore de çekilen ve güzel bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Dram filmi olarak izleyenlere bir hayranlık bırakmaktadır. Senaryosu Ki-duk Kim ait olan Nefes filmi tamamen görsel efekden daha çok duygulara yönelmiş bir biçimde olduğunu görebilirsiniz. Yönetmen ve Senaryonun aynı kişiye olması
da konuya hakim oluşunu göstermektedir. Nefes Türkçe Dublaj izle olarak sitemize eklenmiştir.

 

Film tam bir dramatik ve esrarengiz aşk olaylarını ele aldığını iyi bir şekilde görebilirsiniz. Yönetmen, Senaryo yazarı aynı zamanda oyuncu olan Ki-duk Kim bu filmde tam bir aşk hikayesini ele aldığını görebilirsiniz.

Aşk için her şeyi ele alan Nefes filmi Cannes Film Festivalin de en iyi yönetmen ödülünü aldığını görebiliriz.Hapishane de aşk yaşayan bir karakterin dışarı olan sevgilisine aşk dolu bakışları ve özlemlerini betimleyen ve aşk budur dedirten akıllara durgun bir konusu bulunmaktadır.

 

Editör Yorumu: Dram ve Aşk konusunda en etkili film olarak gösterebilinir. Yönetmenliği bir çok filmde en iyi yönetmen seçilen Ki-duk Kimyaptığı için sizde az çok anlamışsınızdır.Nefes  Aşkın hapishane ve sosyal hayata ki beklentileri ve dramatik anları göz önüne sürüldüğünü izlerken daha iyi anlayacaksınız.

Vkfilmizle.com Punaı: 7.6/10
Sinemalar.com Punaı: 6.9/10

 

yorum yap Nefes   Breath izle

Nefes – Breath Filmini izledikten sonra film hakkındaki düşüncelerinizi bizimle lütfen paylaşınız. Olumlu veya olumsuz tüm düşünceler bizim için değerlidir. Ayrıca yorumlar bölümüne film istek istek ve diğer konularda bize yazabilir olmayan filmleri ekleyip yada çalışmayan filmleri düzeltebiliriz. Vkfilmizle.com TÜRKİYE’NİN EN GÜNCEL FİLM İZLEME SİTESİ

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart