Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Şirinler – The Smurfs Türkçe Dublaj İzle

24-05-2012

İçerik Telif Hakkı Nedeni İle Kaldırılmıştır.
Film Bilgileri
Şirinler – The Smurfs Türkçe Dublaj İzle
7.017 kere izlendi

Şirinler 3D Türkçe Dublaj İzle

Herkesin yakından tanıdığı daha küçük bir çocukken her insanın bildiği ve izlediği harika bir çizgi film olan şirinlerin film versiyonu çıkmıştır. Hani hatırlıyorum da daha ilk okul çağlarında sabırsızlanarak televizyon karşısında sırf şirinlerin çıkmasını bekliyorduk özelliklede şirine’ ye aşıktı herkes. Hep şunu düşünürdüm neden yüz şirinin içinde tek bir kız şirin vardı. Neyse konumuzu dağıtmayalım. Yeni çıkan şirinler filmi vizyona girdikten bir ay sonra film izleme sitelerinde yerini almıştır. Şirinler 3D filmini izleyemeyenler için tekrardan yenileyip sitemizde siz değerli film seyircilerinin beğenisine ve izlemesine sunduk. Şirinler filmini hd izlemek için tek adrestesiniz vk film izleme siteniz gururla sunar. Şirinler animasyon filmini full izlemek için daha ne bekliyorsunuz biran önce maceraya siz de katılın.

%C5%9Firinler Şirinler   The Smurfs Türkçe Dublaj İzle

Şirinler -  The Smurfs full izle   

Hep merak ederdik değil mi? Şirinler gerçekten var mı? Hatta ormana pikniğe gittiğimizde gizlice şirinleri aradık. Kulağa çok komik geliyor ama gerçekten öyleydik ve o zaman da çocuktuk. Sizlere biraz filmin içeriğinden bahsetmek istiyorum. Sihirli bir ormanda yaşayan sevimli mavi yaratıklar bir gün ormanda sessiz sakin dolaşırken kötü gargamel’e rastlarlar ve dahası onun kedisi olan azmanla karşı karşıya gelirler uzun uğraş sonucu kaçmaya çalışan şirinler bir türlü gargameli atlatamazlar ve ta evlerine kadar gelirler. Şirinler köyünü bulan Gargamel sevinçten havalara uçar. Bütün şirinleri yakalar yakalamasına da şirin baba geri kurtarır işin sonunda bir şelaleye kadar kovalanırlar ve her yıl gerçek dünyaya bir geçit açılır şirinler o geçitten geçerek bizim dünyamıza ulaşırlar. Tam kurtulduklarını sanırken bir bakarlar ki Gargamel ve Azmanda arkalarından gelmiş yollarını kaçarak kaybettirirler ve soluğu bir ailenin evinde alırlar.

Şirinler Animasyonu 2012 izle

Evet, işin sonunu bende çok merak ettim bakalım bizim dünyamızda üstelik gerçek insanların arasında ne gibi olaylar ile karşılaşacaklar izleyip görelim öyleyse. Daha önce izleyenler varsa bir daha izleyebilirler çünkü ben de öyle yapacağım gerçekten çok eğlenceli ve zevkli bir hem de hd izleme şansı ile sizlerle. Hadi daha ne bekliyorsunuz hemen izlemeye başlayın. Unutmayın sadece uslu çocuklar şirinleri görebilir. Eğer şirinler filmini izlediyseniz siler bir animasyon filmi daha önerebilirim Çizmeli Kedi filmini full hd izleyebilirsiniz. Not: 2012 ve Çizmeli Kedi Türkçe Dublaj izleme Versiyonudur. Hadi hep beraber filmi şirinleyelim.

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart