Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sokağın Sonundaki Ev 2012 Türkçe Altyazılı izle

Film Bilgileri
Sokağın Sonundaki Ev 2012 Türkçe Altyazılı izle
4.723 kere izlendi

Son dönemler de bir çok film çıkmaya başladı bu filmde yeni döneme girmeden gündeme çıkan filmlerden birisi.Sokağın Sonundaki Ev2012 Kanada da çekilen ve yönetmenliğini Mark Tonderai üstlenmiştir.Son dönemlerde kalite filmlerin artması ve senaryolarında bir o kadar iyi olması film sevdalılarının artmasına neden olmuştur. Sokağın Sonundaki Ev izle – House at the End of the Street  Türkçe Alt Yazılı İzleme şansını sizlere veriyoruz.

 

Şuan konu bakımından iyi bir konuya ve senaryosu da Jonathan Mostow, David Loucka düzenlemesi ile kaliteli bir sonuç ortaya çıkmasını sağlanmıştır. Oyuncular arasında kaliteli ve bir o kadar iyi karakterlerini iyi yansıtmaları da etkili olmuştur.

Evlerinde işlenen cinayet ve bu cinayete tanık olan bir kadının neler yapacağını akıl ermeden her şeye karşı çıkması ve ona karşı sürüklenen bir komplo ile baş etmektedir. Acaba bu sıç dolu insanlar kadına zarar verecek mi soruları yer alıyor. Korku dolu sahneler cinayetler ve esrarengiz ölüm olayları üpertici sahnelerle içe içe kalmıştır.

 

İzleyici Yorumu: Korku dolu bir evde geçen olaylar cinayetler ve bu evdeki yeni gelen ailenin neler yapacağını merak uyandırıyor. Cinayetler esnasında karşılarına çıkan bir o kadar merak uyandırıcı esrarengiz olaylar çıkıyor ki insan neler yapacağını ve o an orada olduğunu hissediyor. Gerçekten sokağın sonundaki ev neler yaşanacağını bilemeyeceksiniz.

Vkfilmizle.com Punaı: 8.0/10
Sinemalar.com Punaı: 8.3/10

 

yorum yap Sokağın Sonundaki Ev 2012 Türkçe Altyazılı izle

Sokağın Sonundaki Ev – House at the End of the Street Filmini izledikten sonra film hakkındaki düşüncelerinizi bizimle lütfen paylaşınız. Olumlu veya olumsuz tüm düşünceler bizim için değerlidir. Ayrıca yorumlar bölümüne film istek istek ve diğer konularda bize yazabilir olmayan filmleri ekleyip yada çalışmayan filmleri düzeltebiliriz. Vkfilmizle.com TÜRKİYE’NİN EN GÜNCEL FİLM İZLEME SİTESİ

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart