Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Superman Doomsday izle

Film Bilgileri
Superman Doomsday izle
7.229 kere izlendi

Her konuda çocukların ve gençlerin hatta eskilerin bile izlediği ve akıllarda tek karakter olarak kalan Superman karakteri. Yeni sistemleri ile ve yeni senaryoları ile herkesi izletmeye devam ediyor. Bir çok yazar ve yönetmen tarafından çekilen filmlerden ve karelerden oluşmaktadır bu sayede herkes daha yeni kareler izlemektedir. Sitemizde efsane Superman: Doomsday Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

 

Doomsday ile bir araya gelen Superman ölümüne ve yok oluşa dayanan bir kapışma ile birbirlerini bitiriyorlar bu senaryoyu yazan Duane Capizz gerçekten on numara denecek bir senaryo yazmıştır. Yönetmenliğini yapan Lauren Montgomery ise çok iyi görsel efektler ve karakter yapısı sergilemesini sağlamış ve izleyenlere çok iyi sonuçlar elde ve sıkmadan nasıl oldu dedirtecek şekilde öne sürmüştür.

Yok oluşun ve En iyi kahramanın sonunun bir büyük rakip ile karşılaşınca ortaya çıkıyor çünkü ikisininde ölmesi ancak senaryoyu bitirirdi yoksa sürükleyiciliği her zaman devam etmek zorunda kalacaktır.

 

İzleyici Yorumu: On numara bir senaryo ve çok kaliteli bir yönetmen ile yapıldığını ve sıkılmadan ve filmden kopmadan izleyebileceğinizi söyleyebiliriz. Superman: Doomsday ile son mu buluyor denirse ben o kadar çekişmeliydi ki yenisi gelebilir.

Vkfilmizle.com Punaı: 7.2/10
Sinemalar.com Punaı: 9.1/10    

 

Superman Doomsday Filminden Kareler: DVDrip:

Superman Doomsday Superman Doomsday izle

yorum yap Superman Doomsday izle

Superman: Doomsday  Filmini izledikten sonra film hakkındaki düşüncelerinizi bizimle lütfen paylaşınız. Olumlu veya olumsuz tüm düşünceler bizim için değerlidir. Ayrıca yorumlar bölümüne film istek istek ve diğer konularda bize yazabilir olmayan filmleri ekleyip yada çalışmayan filmleri düzeltebiliriz. Vkfilmizle.com TÜRKİYE’NİN EN GÜNCEL FİLM İZLEME SİTESİ

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart