Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Truva – Troy Türkçe Dublaj izle – Full hd film izle

04-06-2012

Film Bilgileri
Truva – Troy Türkçe Dublaj izle – Full hd film izle
5.357 kere izlendi

Truva eski yunanda geçmekte olan bir fildir. Truva prensi Paris düşüncesiz bir prenstir. Ülkesinin sonunu hazırlayacak savaşı kendi elleriyle kapısına getiriyor. Sparta kraliçesi Helen o güne kadar dünyanın gördüğü en güzel kadın savaşları başlatabilen korkunç bir güzellik Truvalı prens Parissin abisi hector o ki bir abi nin yapması gereken ve kralın olması gereken tüm özellikleri olan bir insandır.

 

Bu insan kardeşi için dünyayı feda edebilecek birisidir. Ashil bu filmin ve bu savaşın yıldızı sadece onuru için savaşan bir savaşçıdır. Tarihte en ünlü savaşçılardan biridir. O ve adamlarının gittiği hiçbir savaş yenilgi yüzü görmemiştir. Ashil tanrının savaşçısı olarakta anlatılmaktadır. Truva Türkçe dublaj izlemek isteyenlerin adresidir ve Truva filmini izlemek isteyen arkadaşlar sitemiz sayesinde me seçeneğine kavuştular.

Truva Truva   Troy Türkçe Dublaj izle   Full hd film izle

Truvalı prens Paris bir davete gider abisi hector ile birliktedir. Spartalı menelaus bu daveti vermektedir. Menelausun karısı spartalı Helen güzelliği en tatlı şaraptan bile daha göz alıcı olan kadın menelausun eşidir. Paris heleni kaçırmış ve gemiye gizlice bindirmiştir. Bun gören hector kardeşinin en az kendisi kadar onurlu olduğunu bildiği için gönülsüzce müsaade etmiştir. Ve vatanlarına dönmüşlerdir. Bunu fark eden meneolus mikene kralı agemonnondan yardım istemiştir. Agemonnon ince hesapların adamıdır.

 

Truva’daki topraklara göz dikmiştir. Bu savaş kızışacak bir hal almıştır. Truva’nın askeri gücünün karşısında on katı bir askeri gücü ve donanma vardır. Uzun süren savaşlar sonucunda kalenin surlarını yıkamazlar. Ashil büyük zaferler kazanmış bütün film boyunca. Bu durumdan dolayı asil bir plan akıllarına gelir. Hector Ashile karşı yaptı büyük dövüşte takatsiz kalarak öldürülür. Ashil Truva prensi hectorun leşini alır. Ashil truvadan bir kıza da gönül vermiştir. Onu deliler gibide sevmektedir. Surların duvarlarının aşılamayacağını anladıkları anda Truva’nın inşasına başlamışlardır. Truva’nın devrilip devrilmeyeceğini filmi izleyerek görelim

1 yorum yapılmış " Truva – Troy Türkçe Dublaj izle – Full hd film izle "
  1. Eyüp 06 Haziran 2012, 19:45 -

    Truva filmini 3.kez izleyişim gerçekten harika bir film gerek görsel efektler olsun gerekse dövüş ve savaş sahneleri olsun izlemenizi tavsiye ederim. Teşekkürler admin

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart