Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Warm Bodies izle

Film Bilgileri
Warm Bodies izle
5.116 kere izlendi

ABD yapımı olan Romantik komedi filmlerinden biri izlerken gülme krizine girebilirsiniz. Böyle olmasının sebebi korku sahneleri ile bütünleşmiş korku sahnelerinin olması Jonathan Levine bunu başarmış ve sahneler deki bütünlüğü sağlamıştır böyle olması ne deni ile sahneler tamamen komedi çerçevesine dönüştür. Oyuncu kadrosu da bir çok film de kendisini çok iyi şekilde gösteren Teresa Palmer, John Malkovich, Nicholas Hoult, Rob Corddry, Dave Franco oyuncularıdır. Karakterlerini çok iyi canlandırmaları ve karakterlerin de bütünlüğünü etkin bir şekilde sağlaması filme farklılık katmada sütün bir başarı sağlamasını sağlamıştır. Warm Bodies Full HD izlemeniz için güncellendi.

 

Zombilerin ilişkisi ile zincirleme bir bağ oluşur bu bağ ile her kes farklı bir boyuta bürünür ve bürünme sırasında zombi olmaları elden alınmayan ve çaresi bulunmayan bir ölüme dönüşmesi ve bunları öldürmek için uğraşan bir karakter çok karmaşık döngüye sokmasına ve bunları yaparken de oluşturdukları entrikalar filme farklılık katmıştır. Warm Bodies Türkçe Alt Yazılı izleyebilirsiniz.

 

İzleyici Yorumu:Keyifli ve eğlenceli film olduğunu gördüm çünkü zombileri bu kadar farklı anlatacak tek film bu olmuş diyebilirim böyle olmasın daki sebebiyet sanırım oluşturdukları farklılıktan kaynaklıdır. Bu da onlara bir artı kazandırıyor izleyenler tavsiye edeceğini düşünüyorum çünkü…
Vkfilmizle.net Puanı: 8.3/10

Sinemalar.com Puanı: 9.0/10

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart