Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Yahşi Batı 720p izle

Film Bilgileri
Yahşi Batı 720p izle
3.540 kere izlendi

2010 Yılında gösterime giren Yahşi Batı Türk Komedi filmlerinin en iyileri arasındadır. Ünlü Komedyen Cem Yılmazın Başrol oyunculuğunu üstlendiği bu Komedi filmi son derece kaliteli senaryosu ile izleyenleri kahkahaya boğmaktadır. Amerikanın bir kasabasını konuya uyarlayan film eski çağlardaki kültürü ve hayatı çok iyi bir şekilde yansıtmaktadır.  Osmanlı padişahının iki kahramanını Vahşi Batıya göndermesiyle başlayan komedi kokan bir hikaye.

 

Cem Yılmaz gibi usta bir komedyen eşliğinde çekilen filmin oyuncu kadrosu ünlü kişilikler ile oluşturulmuştur. Oyuncular canlandırdığı karakterler ile çok iyi uyarlanmıştır. Seyircileri kahkaha yağmuruna tutan bu film artık platformumuzda sizler ile buluşuyor. Hikayesi itibariyle Amerikan tarzıyla ilgi çeken bir film olması bütün gözleri üstüne çekmiştir. Yahşi Batı 720P izleme keyfini sizde yaşayın.

 

Editör Yorumu: Cem yılmaz yine yapmış yapacağını harika bir senaryo ve hikaye çok etkileyici. Başından sonuna kadar kahkaha dolu bir film. İzlerken çok keyif alacağınızın garantisini verebiliriz. Komedi dolu bu film Vahşi Batı tarzıyla muhteşem bir şekilde sunulmuştur. İyi Seyirler

Vkfilmizle.com Puanı: 7.2/10

Sinemalar.com Puanı: 7.1/10

Yorum Yap

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Film izle, Online HD Film izle, Sinema izle, Full Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Hd Film izle film izle Online Film izle 720p Film izle Full Film izle Sitemap indirimli elektrik Digitürk D smart